Na moim karku już 10 miesiąc biegnie

<<  Data: 24-12-2005  >>

Witajcie moi kochani przyjaciele. Musze się Wam pochwalić swoimi osiągnięciami, a mianowicie postawiłam już pierwsze samodzielne kroki. Niesamowite wrażenie móc chodzić i widzieć świat z góry. Oczywiście tatuś zrobił mi kilka fotek, które zamieszczam poniżej. Pozdrowionka - Gabrynia

Ja przy komputerze tatusia. Piszę list do Św. Mikołaja. Pierwsze kroki. Ja chodzę.


Kochani z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałam wszytkim życzyć Wesołych, pogodnych i radosnych Świąt w gronie najbliższych. Chcę Wam powiedzieć, iż dowiedziałam się ostatnio o istnieniu Świętego Mikołaja. To bardzo fajny Pan, chociaż nie było mi dane go zobaczyć, ale zostawił furę prezentów pod choinką dla mnie. Szkoda, że nie poczekał na mnie tylko przyszedł podczas mojej nieobecności. Mamusia mówiła, że nie mogła go zatrzymać, bo spieszył sie do innych dzieci. Może Wy mieliście więcej szczęścia i Go widzieliście? Chciałabym mu podziękować za tak superowe prezenciki. Polubiłam bardzo Święta Bożego Narodzenia, szkoda że są tylko raz w roku. Już nie mogę się doczekać następnych może będę miała więcej szczęścia i zobaczę Świętego Mikołaja. Ściskam - Gabrysia.

Rozdaję prezenty, bo Św. Mikołaj nie zdążył. Prezencik dla Tatusia. A ten to chyba dla mnie. O jaki ciężki. Dostałam książeczkę.


Poprzedni dzień     Następny dzień     Spis wszystkich wydarzeń

P.S. Nie zapominajcie o firmie TechMedia, która jest sponsorem tej stronki i o firmie, która dostarczyła zdjęcia.
Copyright © 2010 TechMedia